Вівторок, 05 грудня 2017 09:16

У Чернівцях відбувся черговий з’їзд юридичних клінік України

Захід проходив 1-2 грудня на базі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Юридичну клініку Львівського державного університету внутрішніх справ представляв її керівник Роман Андрусишин.

Згідно з програмою заходу учасники з’їзду заслухали звіт правління Асоціації юридичних клінік України за 2016-2017 роки, а також затвердили нових членів асоціації. Одним з найважливіших на порядку денному було питання обрання голови Асоціації юридичних клінік. Відтак, керувати організацією довірили Віктору Янишену, куратору юридичної клініки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

У рамках з’їзду прозвучали презентації керівника юридичної клініки переговорів і медіації Люблінського католицького університету Анети Бяли «Юридична клініка переговорів і медіації: як це організувати, координатора аналітичного підрозділу Української Гельсінської спілки з прав людини Богдана Мойси «Типові порушення прав людей з інвалідністю в Україні», професора Запорізького національного університету, члена-кореспондента Національної академії правових наук України Семена Стеценка «Перші результати судової реформи в України» та інших. Учасники заходу жваво дискутували про типові проблеми юридичних клінік та шляхи їх вирішення, обговорювали комунікаційні стратегії юридичної клініки, торкалися питань інтерв’ювання і консультування в юридичній клініці.