Середа, 06 грудня 2017 14:35

У ЛьвДУВС відбувся фінал «Правничих ігор»

6 грудня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся фінал інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри». Захід був приурочений Всеукраїнському тижню права, який цьогоріч триває з 4 по 10 грудня. Головним організатором і ведучим конкурсу виступив доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 Юрій Кіцул.

За результатами І етапу конкурсу участь у фіналі взяли сім команд, які представляли: Львівську правничу гімназію «Агенти правди», Львівську українську гуманітарну гімназію імені О.Степанів «Нація», Львівську ЗОШ № 91 «Де-юре», Львівську класичну гімназію при ЛНУ ім. І. Франка «Підрозділ 1», НВК школа-гімназія «Сихівська» «Ліга справедливості», НВК ім. В. Стуса «Сучасна Феміда» та Середньої ЗОШ № 50 ім. А.С. Макаренка «Стаття №50»

До складу журі, які оцінювали конкурсантів увійшли: проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська (голова журі), старша інспекторка з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ Оксана Санагурська, методист навчально-методичного центру освіти м.Львова Наталія Добрянська, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 Юрій Кіцул, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Марія Московчук, члени наукового товариства ЛьвДУВС курсанти Соломія Васюк і Юлія Бобровська.

Так, фінальна гра складалась із шести етапів: гумористичне представлення «Преамбула», брейн-ринг «Хто найрозумніший?!», кулінарний етап «Смак юриста», відеоетап «Юридичний блогер», музичний етап «Вгадай мелодію», допризовна підготовка: «Ми захищаємо Україну». Для учасників було також підготовлено конкурс-сюрприз, що проходив в мультимедійному тирі університету. Завданням конкурсантів було здійснити якомога більше влучних пострілів із пістолета. Оцінювала їх доцент кафедри ТСП Марія Московчук.

Так, за підсумками усіх етапів стало відомо, хто посів І та ІІ місце, однак ім’я бронзового призера мав визначити батл. Адже дві команди – «Ліга справедливості» та «Сучасна Феміда» – у підсумку отримали однакову кількість балів (40). Відтак, журі прийняло рішення присудити ІІІ місце тій команді, учасник якої швидше здійснить збирання й розбирання автомата та спорядить магазин.

Церемонію вручення кубків, дипломів та подарункових сертифікатів здійснив особисто ректор ЛьвДУВС Роман Благута, який наголосив, що «Правничі ігри» – це конкурс, на якому учасники демонструють не лише свій рівень правових знань, а й креативне мислення й творчий підхід до вирішення ситуацій.

«Переможців кілька бути не може, проте в тому і суть змагань та чесної конкурентної боротьби. Хто не виграв – теж молодці, адже проявили свою волю до перемоги, обізнаність, ерудованість і здатність до застосування правових знань в практичній ситуації. Не зупиняйтеся на досягнутому, працюйте над собою»,– зазначив Роман Благута.

Відтак, за результатами конкурсу переможцями «Правничих ігор» у 2017 році стали вихованці Львівської правничої гімназії. Віце-чемпіоном стала команда Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка. Третє місце за результатами батлу вибороли учні НВК школа-гімназія «Сихівська». Члени журі вирішили відзначити учасників і в окремих номінаціях:

• «Кращі відеоблогери» – Середня школа № 50 ім. А.С. Макаренка
  • «Класичні правознавці» – Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка
  • «Майбутнє України» – Львівська середня ЗОШ № 91
  • «Кращі меломани» – Львівська українська гуманітарна гімназія ім. О. Степанів
  • «Кращі захисники» – НВК школа-гімназія «Сихівська»
  • «Юні снайпери» – Львівська правнича гімназія
  • «Яскраве представлення» – НВК ім. В. Стуса

Нагадаємо, ЛьвДУВС має вже двох чемпіонів! Адже минулого року переможцем перших «Правничих ігор» стала команда «Нащадки Ярослава» із Середньої загальноосвітньої школи № 3 м.Львова.