Четвер, 07 грудня 2017 08:31

Із профорієнтацією – в Борислав!

6 грудня провідні фахівці відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Янович і Ігор Єсип завітали до Центру дитячої та юнацької творчості, що в м. Бориславі, де зустрілись із вихованцями восьми загальноосвітніх закладів міста. Представники вишу розповіли школярам про освітні послуги, які надає ЛьвДУВС, а також запросили усіх охочих відвідати День відкритих дверей на факультеті №8 (управління та економічної безпеки), що відбудеться 16 грудня.

Розповіді про переваги здобуття вищої освіти саме у ЛьвДУВС були проілюстровані презентаційним відео про університет і буклетами, підкріплені конкретними фактами про умови навчання, можливості творчо та фізично розвиватись у наукових, аматорських і спортивних гуртках. Яскравим підтвердженням тому стали показові виступи курсантів факультету №1 та №2 Сергія та Богдана Дровалюків, Вероніки Цуркановської і Вадима Козаченка, які демонстрували навики виконання спеціальних вправ кидкові техніки, захисту від погрози вогнепальною чи холодною зброєю.

Зустріч виявилась доволі інформативною для більшості бориславських учнів. Деякі з них, озвучивши свої наміри вступати до ЛьвДУВС наступного року, засипали представників вишу запитаннями про правила прийому у 2018 році.