Четвер, 07 грудня 2017 15:49

Учасники конкурсу «Ми – таланти України» вражали курсантів-першокурсників

(1 Vote)

Учасники конкурсу художньої самодіяльності серед факультетів ЛьвДУВС «Ми – таланти України» завітали зі святковим гала-концертом до навчально-тренувального відділу «Верещиця». Курсанти мали змогу оцінити найкращі номери конкурсу. Учасники вражали глядачів своїми співочими, танцювальними і музичними номерами, а також власною творчістю.

Відкрила концерт талановита курсантка факультету № 1 Вікторія Вольська з ліричною піснею «Може». Вслід за нею неймовірно ніжна й чарівна курсантка факультету №1 Вікторія Мамульчик вразила глядачів авторським віршем про силу кохання під символічною назвою «Удвох і проти всіх».

Не менш ніжним і гармонійним став наступний музичний номер студента факультету №6 Романа Кінаха з піснею «Ти моя». Припав усім до душі і харизматичний, пластичний виступ курсантки факультету №1 Ілони Дахович. Талановитий дует курсантів факультету №2 Ігоря Савули та Діани Шп’єх налаштував усіх на позитив, виконавши веселу пісню про кохання «Чекаю. Цьом». Упродовж концерту звучали й інші чудові пісні у виконанні учасників конкурсу художньої самодіяльності. А приємним бонусом в цей творчий вечір став виступ диригента оркестру ЛьвДУВС Ярослава Пацули, який вразив усіх майстерною грою на саксофоні.

Користуючись такою приємною творчої атмосферою, ведучі концерту запросили глядачів-курсантів до участі у конкурсі у конкурсі «Україна колядує», що відбудеться у ЛьвДУВС 13-14 грудня.