Середа, 13 грудня 2017 11:04

На черговому тренінгу від КМЄС обговорювали права людини

Упродовж двох днів – 12 та 13 грудня – у м. Львові проходив тренінг на тему «Права людини та гендеру із фокусом на питання охорони громадського порядку». Організатором заходу виступила Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні. Участь у тренінгу взяли представники Львівського державного університету внутрішніх справ: доценти кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, кандидати юридичних наук Наталія Дідик та Олександра Хитра.

S

У ході заходу тренери торкнулися теми міжнародних стандартів, норм та зобов’язань держави у сфері прав людини, обговорили проблеми реалізації права на свободу мирних зібрань на прикладі міжнародних і національних стандартів, охарактеризували поняття «гендер» з теоретичної та практичної сторони, а також з’ясували в даному контексті й суміжні поняття, такі як «гендерна дискримінація», «гендерні стосунки» тощо.