Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 20 грудня 2017 08:44

У ЛьвДУВС завершились чергові курси первинної професійної підготовки

Written by
Rate this item
(0 votes)

19 грудня на території навчально-тренувального відділу «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску 26-ти слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських Національної поліції. Випускникам вручили документи про завершення курсів.

1

Навчання тривало 4 місяці, і за цей час слухачі отримали теоретичні знання та практичні навики, зокрема із вогневої підготовки, взаємодії поліції з суспільством, тактичної підготовки.

Курси дають можливість проявити себе як тим, хто вже має досвід роботи в правоохоронних органах, але готовий приймати нові принципи роботи, так і тим, хто має необхідну кваліфікацію, але раніше не служили в системі Національної поліції.

5

Привітав випускників ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута: «Хтось змінює суспільство на краще, здійснюючи освітню діяльність, хтось забезпечує його функціонування, наприклад, у сфері розвитку народного господарства. У вас же буде дуже важлива місія: ви будете утверджувати конституційний лад й змінювати правову державу в Україні шляхом виконання функцій правоохоронця. Ви повинні приймати правильні рішення, діяти, в першу чергу, керуючись своїм сумлінням, відповідно до режиму законності і з позиції того, що життя і здоров’я людини є найвищою цінністю. Ви служите не державі, а своєму народу. Все, що бачили, знаєте та навчилися не повинно бути статичним. Кожен день ставте собі за мету самовдосконалюватися. Зичу вам здоров’я, життєвої мудрості, позитивного досвіду. Хай вам щастить!»

6

Боже благословення й посвячення документів про завершення курсу здійснив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви Київського патріархату отець Іван Ревуцький.

7
Віримо, що знання, які ви протягом навчання тут здобували, ви примножите і вміло застосуєте на практиці. У добру путь, дорогі наші випускники!

Read 681 times