Середа, 20 грудня 2017 08:44

У ЛьвДУВС завершились чергові курси первинної професійної підготовки

19 грудня на території навчально-тренувального відділу «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску 26-ти слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських Національної поліції. Випускникам вручили документи про завершення курсів.

Навчання тривало 4 місяці, і за цей час слухачі отримали теоретичні знання та практичні навики, зокрема із вогневої підготовки, взаємодії поліції з суспільством, тактичної підготовки.

Курси дають можливість проявити себе як тим, хто вже має досвід роботи в правоохоронних органах, але готовий приймати нові принципи роботи, так і тим, хто має необхідну кваліфікацію, але раніше не служили в системі Національної поліції.

Привітав випускників ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута: «Хтось змінює суспільство на краще, здійснюючи освітню діяльність, хтось забезпечує його функціонування, наприклад, у сфері розвитку народного господарства. У вас же буде дуже важлива місія: ви будете утверджувати конституційний лад й змінювати правову державу в Україні шляхом виконання функцій правоохоронця. Ви повинні приймати правильні рішення, діяти, в першу чергу, керуючись своїм сумлінням, відповідно до режиму законності і з позиції того, що життя і здоров’я людини є найвищою цінністю. Ви служите не державі, а своєму народу. Все, що бачили, знаєте та навчилися не повинно бути статичним. Кожен день ставте собі за мету самовдосконалюватися. Зичу вам здоров’я, життєвої мудрості, позитивного досвіду. Хай вам щастить!»

Боже благословення й посвячення документів про завершення курсу здійснив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви Київського патріархату отець Іван Ревуцький.

Віримо, що знання, які ви протягом навчання тут здобували, ви примножите і вміло застосуєте на практиці. У добру путь, дорогі наші випускники!