Середа, 20 грудня 2017 15:41

Студенти факультету №7 подарували дітям свято

День Святого Миколая чекають з нетерпінням усі діти, адже це свято символізує щастя, радість та любов, асоціюється з подарунками і смаколиками. Малеча знає напевно, що в цей день або ж напередодні до неї завітають посланці Чудотворця. Так, 14 грудня, студенти факультету № 7 Львівського державного університету внутрішніх справ відвідали Лівчицьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.

Цього року хлопці та дівчата разом зі своїм наставником – викладачем кафедри психології управління Ольгою підготували для діток солодкі та фруктові подарунки. Студенти зарядили малечу позитивними емоціями на повну. Вихованці факультету № 7 знають, що запалити вогник надії і радості в очах діток – це найкраще у світі відчуття.