Середа, 20 грудня 2017 15:46

Посланці Святого Миколая завітали до вихованців дитячих закладів

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ привітали маленьких вихованців підшефних навчальних закладів зі світлим Днем Святого Миколая, прийдешніми новорічними й різдвяними святами. Так, курсанти факультету №1 спільно з в.о. заступника декана Миколою Пацканом привітали своїх маленьких друзів із Дитячого дошкільного будинку №1. За порадою вихователів представники ЛьвДУВС закупили праски, фени, а також подарували діткам солодкі подаруночки та фрукти. Натомість дітки віддячили гостям чудовою постановою свята Миколая. Передноворічний настрій панував у стінах закладу й заряджав усіх позитивними емоціями.

Курсанти та здобувачі освітнього ступеня «Магістр» факультету №2 разом із фахівцем факультету Юрієм Рудянином навідались до дітей з Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «Оберіг». Вихованці вишу презентували дітям розвиваючі настільні ігри, солодкі подарункові набори та фрукти. Курсанти подарували їм тепло й увагу, а взамін отримали усміхнені дитячі обличчя.

Не забули про своїх маленьких друзів курсанти факультету №3, які спільно з фахівцем Романом Андрусишиним та провідним фахівцем Андрієм Корейбою передали подарунки «від Миколая» діткам Львівського будинку дитини №2. Вихованці вишу та працівники подарували для закладу пеленальний столик, а також традиційно солодкі набори та фрукти. Малеча охоче йшла на контакт й раділа таким гостям.

Вихованці ЛьвДУВС добре усвідомлюють, наскільки важливо приділяти увагу не лише собі й своїм близьким, а просто комусь ближньому. Адже роблячи добрі справи, й самому на душі стає тепліше, адже ми усі одна велика родина – родина українців, які творять своє майбутнє і майбутнє ближніх.