Четвер, 21 грудня 2017 10:08

У ЛьвДУВС вшанували ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ та Нацполіції України

У Львівському державному університеті внутрішніх справ, 20 грудня, з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України відбулись урочисті заходи.

З привітанням до ветеранів та пенсіонерів звернувся голова Львівської обласної ветеранської організацій ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Степан Шиян, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Тарас Бакай, керівники ветеранських організацій. Також привітав гостей свята проректор ЛьвДУВС Василь Струс: «Маємо честь сьогодні всіх вас вітати в стінах Львівського державного університету внутрішніх справ. Приємно, що не забуваємо за тих людей, які своє свідоме життя, здоров’я віддали на благо держави. Багато наших друзів, з якими ми служили, не дочекалися сьогоднішнього дня. Як наші хлопці зараз гинуть на фронті, так і вони гинули у мирний час, захищаючи честь і свободу українського народу».

Після теплих привітань учасникам свята оголосили накази «Про нагородження членів Львівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» і співробітників Головного управління Національної поліції у Львівській області» та вручили нагороди – медалі «Честь і доблесть», «За заслуги», подяки та цінні подарунки.

Після урочистостей для присутніх відбувся святковий концерт, ведучим якого був Богдан Пісний – ветеран міліції, автор пісень та віршів. Пролунали його вірші на тему патріотизму, любові до неньки України, про службу та громадянський обов’язок, а також авторські вірші Степана Лепеха - українського поета-пісняра.

З музичними привітаннями виступили Соліст ВІА «Львівські музики» Іван Мазур, Олег Щирбачук, Ната Султан, Василь Соловей, Оля Марченко та Маріанна. Пісні про повстанців й офіцерів весь зал слухав стоячи, висловлюючи повагу славетним предкам і нашим сучасним захисникам, яких об’єднала любов до рідної землі, оборона державної цілісності та свободи України.

Серед глядачів у залі були ветерани і пенсіонери ОВС Львівщини, нинішні поліцейські краю, а також працівники та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.