П'ятниця, 22 грудня 2017 11:23

Посланці Святого Миколая навідались до вихованців Лопатинської школи-інтернат

(1 Vote)

Усі діти з великим нетерпінням чекають, коли Святий Миколай приносить приємні подарунки. З року в рік вихованці факультету №6 Львівського державного університету внутрішніх справ не розчаровують своїх маленьких друзів із Лопатинської школи-інтернату та приїздять до них напередодні свята.

Так, цьогоріч студенти й працівники факультету №8 закупити різні необхідні речі для дітей, м’які іграшки, солодощі та фрукти. Цими подарунками небайдужа молодь спробувала хоча б трохи компенсувати любов, ласку, увагу, яких позбавлені ці діти. Як результат, бачити усміхнені дитячі личка, щиру радість та посмішки – неймовірно. Студенти вірять, що кожного разу, відвідуючи дитячі будинки, школи-інтернати ми теж стаємо трішки кращими, адже – даруємо радість, відчуття свята. Ще один хороший день і крапля добра у дитячі серця!