Середа, 27 грудня 2017 15:23

У ЛьвДУВС відбулось грудневе засідання Вченої ради

27 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось останнє в цьому році засідання Вченої ради. Початку роботи зібрання передував приємний момент вручення диплому кандидата юридичних наук фахівцю відділу режимно-секретного та документального забезпечення Назарію Татарину. Нагадаємо, що влітку цього року науковець успішно захистив дисертацію на тему «Виявлення та розслідування підрозділами Національної поліції України самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва».

IMG 1

Традиційно наприкінці року ми говоримо про підсумки роботи за усіма напрямками. Так, про виконання Плану науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у 2017 році доповідала начальник відділу організації наукової роботи Людмила Павлик. Про результати редакційно-видавничої діяльності університету та схвалення Плану видань на 2018 рік інформувала начальник редакційно-видавничого відділу Оксана Капітанець. Керівник відділу зв’язків з громадськістю вишу Вікторія Івашинюта доповідала про результати діяльності у сфері зв’язків з громадськістю та профорієнтаційної роботи у 2017 році. А перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський озвучив результати роботи комісії щодо виконання ухвал Вченої ради.

Крім цього, учасники засідання проголосували за присвоєння вченого звання доцента кандидатові соціологічних наук, доценту кафедри психології факультету №7 Анні Шиделко та заслухали звіт завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №6 Ганни Яновицької щодо результатів її творчої відпустки.

Останнім за списком, однак не останнім за важливістю став розгляд питання про затвердження Правил прийому до ЛьвДУВС у 2018 році. Основні положення документу та новели у вступній кампанії озвучив відповідальний секретар Приймальної комісії ЛьвДУВС Юрій Назар.