Вівторок, 02 січня 2018 09:57

Науковець ЛьвДУВС взяла участь у міжнародному науковому семінарі у Відні

На підставі офіційного запрошення Міжнародної академії інформатики доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту факультету №8 Львівського державного університету внутрішніх справ, академік МАІн Зінаїда Живко взяла участь у Міжнародному науковому семінарі на тему «Формування економіки знань як основи інформаційного суспільства».

IMG 1

Науковий захід, що проходив 18-19 грудня на базі Віденського університету під патронатом МАІн, охоплював три тематичні панелі: економічні аспекти інформаційного забезпечення бізнесу; інформаційна безпека в системі безпеки суспільства; інформатизація туристичної галузі. Серед учасників семінару були науковці з Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Австрія, Угорщини та України. Науковець ЛьвДУВС, яка до того ж була членом організаційного комітету, виступила у другій із вказаних панелей з доповіддю на тему «Інформаційна безпека як засіб формування психологічного здоров’я суспільства». У збірнику тез міжнародного наукового семінару згодом будуть опубліковані доповіді ще сімох науково-педагогічних працівників ЛьвДУВС.

IMG 2

Так, участь у міжнародному науковому заході представника ЛьвДУВС допомогла обмінятися з іноземними колегами досвідом у зазначених сферах. Обговорення актуальних проблем інформаційного забезпечення ведення бізнесу; отримання, аналізу та опрацювання інформації, необхідної для прийняття управлінських рішень; впровадження змін в господарську діяльність підприємств; забезпечення економічної та екологічної безпеки в глобальному інформаційному просторі на всіх рівнях управління; узагальнення наукового і практичного досвіду їх вирішення дає підстави для висновку про те, що отриману таким чином інформацію буде використано під час викладання навчальних дисциплін економічного та управлінського циклу, низки безпекознавчих дисциплін, а саме: «Управління системою економічної безпеки підприємства», «Менеджмент інформаційних ресурсів», «Управління змінами», «Основи економічної безпеки», «Підходи до управління системою економічної безпеки», «Менеджмент безпеки персоналу», а також при підготовці методичних рекомендацій «Інформаційне забезпечення бізнес-процесів».

У рамках міжнародного заходу голова Служби управління подіями та конференц-сервісом Віденського університету Фолк Пентнер провів для іноземних колег ознайомчу екскурсію навчальним закладом. Історія заснування цього вишу сягає ще XIV століття. Зараз тут навчається майже 80 000 тисяч студентів із 130 країн світу. Університет пропонує для вивчення понад 180 програм. Найбільше визнання заклад здобув у сфері медицини та гуманітарних наук. Учасники міжнародного наукового семінару також були запрошені на церемонію вручення дипломів магістрів права, яка проходила у великій святковій залі Віденського університету.