Шаблоны Joomla 3.5

Субота, 13 січня 2018 14:56

За підтримки ЛьвДУВС у Львові відкрили «Сенсорну кімнату» для реабілітації дітей

Written by
Rate this item
(0 votes)

За сприяння та юридичного супроводу ЛьвДУВС 12 січня на базі Дитячого центру здоров'я (вул. Дністровська, 27, Львів) відбулося довгоочікуване та урочисте відкриття «Сенсорної кімнати», створення якої стало можливим завдяки міжнародному проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який реалізовується Дитячим фондом Німеччини спільно з ГО «Країна вільних людей» за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Під час свого виступу національний координатор мультинаціонального проекту «Подолаємо наслідки війни разом», голова Громадської організації «Країна вільних людей» Надія Хоменко подякувала представникам ЛьвДУВС за сприяння та правовий супровід, а також висловила сподівання на подальші спільні зусилля у врегулюванні соціальних конфліктів, що виникають внаслідок війни на Сході України. 

Голова ГО Спортивний клуб «Три леви», майстер спорту міжнародного класу Назар Дорош зазначив, що відкриття сенсорної кімнати не було б можливим без кваліфікованої допомоги декана факультету №6 Віктора Грищука, доцентів кафедри кримінально-правових дисциплін Володимира Плукара та Володимира Рибалка, аспіранта вишу Володимира Домбровського. 

Так, робота кімнати нейросенсорної інтеграції базуватиметься за принципами соціального підприємництва, де частина послуг для дітей з малозабезпечених і кризових сімей надаватиметься на безоплатній основі, а для дітей учасників АТО та вимушених переселенців діятиме знижка (50%).

Read 736 times