Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 02 лютого 2018 14:21

Патрульна поліція Львівщини отримала поповнення

Written by
Rate this item
(0 votes)

2 лютого у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску 112 слухачів курсів первинної професійної підготовки, які продовжать несення служби в лавах патрульної поліції Львівської області. Випускникам вручили сертифікати про завершення курсів. Сьогодні ж вони присягнули на вірність українському народові.

З цією знаменною датою їх привітали перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський, начальник Управління патрульної поліції у Львівській області капітан поліції Роман Пилипенко, а також настоятель церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир.

«Вітаю вас з успішним завершенням чотиримісячних курсів. На вас чекає нелегка служба, однак, сподіваюсь, вона буде вам в радість. Вірю, що це був свідомий вибір кожного з вас і бажаю, щоб ніхто в ньому не розчарувався. Пам’ятайте – на вас покладено дуже багато обов’язків, які треба буде відповідально виконувати. Будьте прикладом для наслідування молодшого покоління. Зичу вам натхнення, життєвої мудрості та успіхів на професійній ниві», – звернувся до випускників Тарас Созанський.

Read 795 times