Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 02 лютого 2018 16:01

Ректор ЛьвДУВС привітав львівських патрульних зі складанням Присяги

Written by
Rate this item
(0 votes)

112 новобранців патрульної поліції Львівської області, які успішно завершили навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ, присягнули на вірність українському народові. Аби привітати їх з цією важливою подією, участь в урочистих заходах взяли голова Львівської державної обласної адміністрації Олег Синютка, начальник ГУНП у Львівській області Валерій Середа, начальник Управління СБУ у Львівській області Олександр Ткачук та ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

У своєму вітальному слові Роман Благута побажав поліцейським сили й наснаги у боротьбі з проблемами та спокусами, з якими вони будуть стикатися в процесі професійної діяльності: «Стати фаховими поліцейськими ні за чотири місяці, ні за чотири роки неможливо. Цьому необхідно присвятити все своє життя. Пам’ятайте про те, що навчатися потрібно постійно. Сьогодні ви стали однією великою родиною, тож підтримуйте й допомагайте один одному, будьте вірними словам Присяги та своєму народу. Зичу вам щастя, здоров’я, прагнення до вдосконалення. Слава Україні!» 

Як зазначають у прес-службі УПП у Львівській області, в конкурсному відборі прийняло участь 2156 осіб, що складає 5,6 кандидатів на одне місце. Серед новачків – 89 чоловіків і 23 жінки. 14 випускників є учасниками бойових дій. 102 – з вищою освітою. 11 – колишні працівники органів внутрішніх справ. Вже у суботу частина із них вийде на свою першу зміну. Вони патрулюватимуть вулицями нашого міста. Відтак, безпеку громадян Львівщини забезпечуватиме 782 патрульних поліцейських.

Read 774 times