Субота, 03 лютого 2018 08:58

Три сотні випускників ЛьвДУВС згодом поповнять ряди Національної поліції

(1 Vote)

Остаточне рішення про розподіл за посадами випускників Львівського державного університету внутрішніх справ було прийнято 2 лютого на засіданні комісії, до складу якої увійшли керівництво вишу й факультетів та представники Управлінь кадрового забезпечення Головних управлінь Національної поліції в областях.

Так, географія випускників 2018 року охоплює 13 областей України, включаючи звичні західні регіони, а також Київську, Кіровоградську, Вінницьку та Донецьку області. Цього року беззаперечним лідером по кількості випускників вкотре стала Львівська область, слідом за нею – Волинська та Рівненська.

Вихованці ЛьвДУВС продовжать службу у підрозділах досудового розслідування, кримінальної й превентивної поліції, а також захисту економіки. Призначенню на посади передуватиме проходження стажування, яке триватиме з 5 лютого до 11 травня 2018 року.