Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 08 лютого 2018 13:51

Агітуємо до вступу рівненську молодь

Written by
Rate this item
(0 votes)

З цією метою до сусідньої Рівненщини 7 лютого завітала профорієнтаційна робоча група у складі декана факультету №1 Олексія Авраменка, його заступника Дмитра Гончаренка, а також працівників відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Ігоря Єсипа і Романа Яновича. Спершу представники ЛьвДУВС зустрілись із працівниками управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції України у Рівненській області, аби детальніше роз’яснити Правила прийому до ЛьвДУВС у 2018 році, вимоги до рівня освіти вступників, напрями та форми підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Ostrog1

У рамках візиту на Рівненщину представники ЛьвДУВС також відвідали Острозький військовий ліцей із посиленою фізичною підготовкою, де зустрілись з випускним курсом ліцеїстів (42 особи), їхніми педагогами та вихователями. На зустрічі також був присутній випускник ЛьвДУВС 2007 року майор поліції Сергій Марченко, який, свого часу, також був вихованцем ліцею і сьогодні несе службу в секторі реагування патрульної поліції Острозького відділу поліції. Він розповів ліцеїстам про свій шлях від курсанта до офіцера, поділився враженнями від навчання у ЛьвДУВС, умовами проживання та проведення дозвілля. Цікаво це було почути як тим юнкам, які вже вирішили вступати до ЛьвДУВС, так і тим, хто ще вагається із вибором закладу вищої освіти.

Більш детально про Правила прийому до ЛьвДУВС, напрями підготовки та спеціальності, порядок відбору та реєстрації на сайті Національної поліції України розповіли ліцеїстам працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи.

Read 848 times