Четвер, 08 лютого 2018 14:47

Науковець ЛьвДУВС провів заняття для рівненських поліцейських

Відповідно до графіку проведення курсів підвищення кваліфікації працівників Головного управління Національної поліції у Рівненській області, 7 лютого в.о. завідувача кафедри кримінального права та кримінології факультету №1 ЛьвДУВС Олексій Пасєка провів чергові заняття для працівників підрозділів реагування патрульної поліції, поліцейських, які входять до складу нарядів реагування управління поліції охорони в Рівненській області Департаменту поліції охорони, а також працівників відповідних чергових частин.

Тематика лекцій стосувалась особливостей кваліфікації окремих видів злочинів: проти життя і здоров‘я особи; статевої свободи і статевої недоторканості; власності; безпеки руху та експлуатації транспорту; громадського порядку та моральності; у сфері обігу наркотичний засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.