П'ятниця, 09 лютого 2018 08:41

Представники ЛьвДУВС провели робочу нараду із кадровиками івано-франківської поліції

У практичних підрозділах Національної поліції України триває відбір кандидатів на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. З метою активізації профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді та студентів, 8 лютого декан факультету № 2 ЛьвДУВС полковник поліції Іван Красницький та декан факультету № 5 Валерій Іваха провели робочу нараду із працівниками кадрових підрозділів Головного управління Національної поліції у Івано-Франківській області. На зустрічі були присутні заступник керівника обласної поліції Василь Кіцелюк і начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк.

У рамках візиту на Прикарпаття представники ЛьвДУВС також провели профорієнтаційну бесіду із військовослужбовцями військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та зустрілись із керівництвом Департаменту освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Світлини прес-служби ГУНП у Івано-Франківській області