П'ятниця, 09 лютого 2018 10:01

Запрошуємо на навчання рівненських школярів

Профорієнтаційна робота триває, і з метою залучення молоді до вступу до ЛьвДУВС фахівець факультету № 3 Роман Андрусишин та викладач кафедри соціальних дисциплін факультету № 3 Катерина Перегінець провели бесіди в загальноосвітніх школах Рівненської області. У ході зустрічей школярів ознайомили зі структурою університету, напрямами підготовки фахівців, правилами прийому у 2018 році, особливостями вступу як на факультети за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Так, у рамках візиту на Рівненщину було проведено зустрічі з вихованцями чотирьох навчальних закладів: Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 та № 3, Корецького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів-ліцей» та Великомежигірицького навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія».

Крім цього, відповідно до Програми навчальної практики курсантів 2-го курсу ЛьвДУВС, представники факультету перевірили несення служби вихованцями вишу у посадах дільничних офіцерів поліції підрозділів ГУНП у Рівненській області, надали їм навчально-методичну допомогу та рекомендації щодо оформлення звітних матеріалів навчальної практики.