П'ятниця, 09 лютого 2018 11:58

Підвищуємо рівень правової освіти школярів

Меморандум про співпрацю між Львівським державним університетом внутрішніх справ, Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в дії. Нагадаємо, що основна мета Меморандуму – поглиблення знань учнів про їхні права та обов’язки, шляхи забезпечення власної безпеки, а також попередження скоєння правопорушень в учнівському середовищі.

Так, у новому році першими до ЛьвДУВС завітали вихованці Львівської правничої гімназії та ЗОШ № 99. Вони також стали першими, кому продемонстрували підготовлений працівниками вишу соціальний відеоролик про булінг, причини його виникнення та способи боротьби з цією проблемою. Далі старший лаборант кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Володимир Герич здійснив невеличку екскурсію наркологічною лабораторією й застеріг юнаків і дівчат від вживання шкідливих наркотичних засобів.

Про особливості власної безпеки школярам наголошував старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Мар’ян Курляк. Аби наочно підтвердити важливість сказаного, присутнім показали декілька відеороликів, зокрема, про затримання правопорушників, після чого дали можливість постріляти в мультимедійному тирі.

Далі естафету перейняв доцент кафедри інформатики Ярема Кулешник, який дивував юних гостей цікавинками зі світу сучасних інформаційних технологій, вчив їх складати фоторобот й ідентифікувати відбитки пальців. На завершення у Народному музеї про історію вишу та поліції Львівщини школярам розповів фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Дмитро Удут.