П'ятниця, 09 лютого 2018 13:49

На Хмельниччині дільничні разом із курсантами затримали серійних крадіїв

У м. Старокостянтинові дільничні офіцери поліції Віталій Супрун та Олексій Сікорський разом із курсантами 4-го курсу факультету №2 Львівського державного університету внутрішніх справ Максимом Маховським та Миколою Кирисем, які проходять у місцевому відділі поліції стажування, вистежили і затримали на місці скоєння злочину кримінальний дует, на рахунку якого цілий ряд крадіжок.

cadets 2

Затриманими виявились двоє місцевих жителів 35 та 46 років, які вже раніше притягувалися до кримінальної відповідальності. Один на момент скоєння злочинів був умовно звільнений.

Витягнувши віконну раму, злодії проникли в приватний будинок по вулиці Першого Травня, звідки винесли усю техніку – телевізор, пилосос, DVD-програвач з колонками та конвектор. Проте далеко усе це їм віднести не вдалося – на місці їх затримали дільничні Старокостянтинівського відділу поліції разом зі вихованцями ЛьвДУВС.

У ході досудового розслідування з’ясувалося, що кримінальний дует причетний ще до ряду крадіжок, вчинених на території міста, зокрема, до крадіжок домашньої птиці. Наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Відповідно до ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України їм може загрожувати до 6 років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби ГУНП у Хмельницькій області