П'ятниця, 09 лютого 2018 15:08

У ЛьвДУВС відбувся черговий випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки

(1 Vote)

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ 8 лютого відбувся випуск 26 слухачів курсів первинної професійної підготовки за спеціальністю «Поліцейський». Новоспечені правоохоронці розпочнуть службу в підрозділах Національної поліції Львівщини та Івано-Франківщини.

З цією важливою подією вітали випускників директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Юрій Назар, завідувач відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації Андрій Слобода, керівники Тренінгових центрів ГУНП у Львівській та Івано-Франківській областях Василь Стадник і Володимир Марковецький, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви Київського патріархату отець Іван Ревуцький.

У добру путь, випускники! Ми віримо, що здобуті в університеті знання ви лише примножите і уміло застосуєте на практиці. Бажаємо вам добра, творчих успіхів та Божого благословення!