Понеділок, 12 лютого 2018 09:16

Праці науковців ЛьвДУВС отримали нагороди на відомчому конкурсі видань

За результатами ІІ туру конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в навчальних закладах та наукових установах МВС України, який проходив на базі Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівський державний університет здобув дві нагороди у номінаціях «Методики, методичні рекомендації» та «Довідкові видання».

Так, лауреатами у першій номінації стали автори наукового видання «Основи методики ICIPS та її використання у навчальному процесі ВНЗ МВС України» – Ю.Р. Йосипів, В.М. Синенький, О. І. Тьорло, М.В. Моргун та ін. Довідник «Соціальний захист та психологічний супровід учасників АТО» (автори: В.В. Середа, С.С. Гнатюк, О.С. Котуха, В.О. Кучер, І.М. Євхутич, Н.М. Бардин, О.М. Цьорох; за ред. В.В. Середи) посів третє місце у цьогорічному конкурсі. Під час засідання ректорату університету ректор Роман Благута вручив номінантам відповідні дипломи.