Четвер, 01 березня 2018 14:56

Студенти-англомовці взяли участь у вікторині

28 лютого у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася вікторина «English Speaking Countries: Customs and Traditions», присвячена традиціям в англомовних країнах. Учасниками вікторини традиційно стали здобувачі вищої освіти 1-го курсу факультетів №6, №7 та №8. Їхні знання та вміння оцінювали науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Надія Смолікевич, Вікторія Бондаренко, Тетяна Головач і Роксолана Запотічна.

Вікторина, передусім, має на меті поглибити знання здобувачів вищої освіти та розвинути їхні мовленнєві навички, а також узагальнити знання, здобуті на заняттях з іноземної мови. Тож, студенти не лише відповідали на запитання вікторини, а й представляли власні мультимедійні проекти і демонстрували таланти у творчому конкурсі.

За результатами інтелектуальних і творчих випробувань всіх учасників вікторини було нагороджено подяками. Учасники журі вирішили, що усі студенти гідні називатися переможцями, адже добре впоралися з завданнями, виявили волю до перемоги і зробили все можливе, аби досягнути успіху.