Субота, 03 березня 2018 08:57

Прокурори діляться знаннями з молоддю Львівщини

Зустрічі зі здобувачами вищої освіти проводяться, передусім, з метою знайомства молоді з діяльністю органів прокуратури. Поряд з тим заняття мають правопросвітній характер і покликані роз’яснити студентам, які види відповідальності існують, які функції виконує прокурор чи як громадяни можуть звернутись до прокуратури за захистом своїх прав. План проведення таких лекцій у закладах вищої освіти Львівської області затвердили керівник обласної прокуратури та голова Львівської обласної державної адміністрації. У ЛьвДУВС відбулося вже дві з шести запланованих лекцій.

Так, 2 березня начальник слідчого управління прокуратури області, к.ю.н. Володимир Брездень прочитав лекцію для курсантів 3-го курсу факультету №1 на тему «Застосування та проведення негласних слідчих (розшукових) дій в рамках кримінального провадження як тимчасове обмеження конституційних прав громадян». А про особливості розслідування корупційних кримінальних правопорушень студентам факультету №6 ЛьвДУВС, майбутнім юристам, минулого тижня розповідав заступник начальника першого слідчого відділу слідчого управління, к.ю.н. Станіслав Незнайко.