Субота, 03 березня 2018 10:09

Представники ЛьвДУВС провели робочу нараду із кадровиками львівської поліції

У практичних підрозділах Національної поліції України триває відбір кандидатів на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. З метою активізації профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді та студентів, 3 березня Директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар та декан факультету №4 Ігор Стахура провели робочу нараду із працівниками управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівської області. На зустрічі був присутній начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Львівщини Василь Довганич.

На порядок денний було винесено питання про здійснення якісної профорієнтації молоді та пошуку тих, хто прагне пов’язати своє життя зі службою в поліції. Зокрема, працівники ЛьвДУВС детально роз’яснити Правила прийому до університету в 2018 році, вимоги до рівня освіти вступників, напрями та форми підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.