Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 05 березня 2018 12:32

Першокурсників ЛьвДУВС знайомили зі славним містом Лева

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Цими вихідними керівники 1-го курсу факультету №1 Орест Лозинський та Василь Черніховський організували для своїх вихованців поїздку до міста Львів. Екскурсія була надзвичайно цікава курсантам, які ще не дуже добре знають місто та його визначні місця.

1

Особливу увагу курсантів привернув Львівський музей історичної зброї «Арсенал». Вони з неабиякою цікавістю розглядали зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Екскурсія була для них пізнавальною і корисною водночас. Адже, як майбутні захисники нашої країни, вони повинні знати як поводитися зі зброєю, а також бути обізнаними в її основних видах: холодній, метальній, вогнепальній, предметах захисного озброєння.

Крім цього, своїм величним архітектурним оздобленням вразив курсантів Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької, а також Костел і монастир бернардинів, який є не просто духовною, а й оборонною спорудою. Вихованці вишу побували також біля пам’ятника славетного Тараса Шевченка та короля Данила Галицького.

Read 729 times