Середа, 07 березня 2018 10:28

У ЛьвДУВС навчатимуть муніципальних вартових Львова

Львівська комунальне підприємство «Муніципальна варта» звернулась до Львівського державного університету внутрішніх справ з пропозицією допомогти організувати навчання для їх працівників. Керівництво ЛКП вирішило впровадити новий підхід щодо їхньої підготовки. Відтак відбулася робоча зустріч першого проректора ЛьвДУВС Тараса Созанського з директором ЛКП «Муніципальна варта» Романом Хом’яком та начальником управління безпеки міста Юрієм Дільом щодо співпраці у цьому напрямі.

Оскільки у працівників ЛьвДУВС є значний досвід у підготовці правоохоронців, на базі університеті планують проводити курси для муніципальних вартових, котрі виконують функції з охорони публічного порядку. Тарас Созанський зазначив, що наразі триває процес узгодження того, що у виші мають навчити працівників ЛКП «Муніципальна варта» з тим, що вони вже знають: «Наше основне завдання у цій частині співпраці – не стільки звертати увагу на фізичну підготовку, як на психологічну. Я думаю, що наші спільні зусилля повинні дати позитивний результат».

З використанням матеріалів Львівської міської ради