Понеділок, 12 березня 2018 14:42

Курсанти та студенти разом з львів’янами заспівали Державний Гімн України

У м. Львові вже шостий рік поспіль відзначають День першого публічного виконання Державного Гімну України. 10 березня минув 153 рік відколи вірш Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна», який поклав на музику отець Михайло (Вербицький), пролунав на першому в Західній Україні Шевченківському концерті. З цієї нагоди 12 березня на площу Ринок запросили всіх охочих до його спільного виконання. Вже традиційно участь у цьому заході взяли працівники та вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ. Разом з ними «Ще не вмерли України…» виконав також ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

Загалом до цьогорічної акції долучились декілька сотень учасників, які символічно розгорнули 18-тиметровий український стяг навпроти міської ратуші. До спільного виконання Державного Гімну України також приєднались заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та міський голова Львова Андрій Садовий.