Понеділок, 12 березня 2018 16:15

Львів став першою молодіжною столицею України

(1 Vote)

Такого статусу Львів набув за підсумками проведення першого національного конкурсу «Молодіжна столиця України», за перемогу у якому змагалось 56 міст, в тому числі 4 з Львівської області. Ініціаторами конкурсу виступили Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Так, 12 березня заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема вручив відзнаку міському голові Львова Андрію Садовому та студентському меру міста Олександру Николяку. На урочистому заході в міській раді були присутні керівники закладів вищої освіти Львова, в тому числі ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

«Молодь – це майбутнє України. Цей конкурс був про майбутнє для міст. Молодь, яка є сьогодні, реально впливає на зміни у громадському, соціальному, політичному вимірі. Ідея конкурсу – створити платформу, на якій громада разом з молодими людьми почне спілкуватися про майбутнє свого міста, про його розвиток і перспективи», – зазначив Олександр Ярема.