Вівторок, 13 березня 2018 12:14

Про психологічні аспекти антитерористичної безпеки розповів польський експерт

До ЛьвДУВС 12 березня завітав викладач з Яґеллонського університету в м. Кракові Павел Тарнавський. Запрошений гість – випускник юридичного факультету Яґеллонського університету у Кракові, Вищої школи поліції у Щитно та Національної академії ФБР у США. Має досвід роботи в Центральному слідчому бюро Республіки Польща та Бюро безпеки Ради ЄС у Брюсселі, Міжнародному кримінальному трибуналі у Гаазі. Павел Тарнавський є також співавтором курсу «Допити за методикою ФБР», що функціонує у польських школах поліції, та тренінгу для детективів НАБУ «Основи ОРД та вербування».

jjj

Так, здобувачі вищої освіти та викладачі факультету №7 мали змогу послухати його лекцію на тему «Психологічні аспекти антитерористичної безпеки при проведенні міжнародних громадських заходів». Лекція відбулася в рамках співпраці факультету з фахівцями зі сфери міжнародної безпеки (Республіка Польща). Подібна ініціатива викликала інтерес у слухачів та стала чудовою нагодою почерпнути багато нових знань для їх реалізації в навчальному процесі з дисципліни «Психологія тероризму та переговорів з терористами і злочинцями в екстремальних умовах».