Середа, 14 березня 2018 10:33

«Кіборги»: у ЛьвДУВС представили комікси про легендарних захисників Донецького летовища

До Львівського державного університету внутрішніх справ 13 березня завітали захисники Донецького аеропорту, аби презентувати комікси про «кіборгів». Гості розповіли курсантам факультету №3 реальні історії з життя українських військових, які зображені на сторінках: «Кіборги. Історія трьох», «Кіборги. Початок» та «Кіборги. Незламні». Вони пояснили ключову ідею коміксів, що полягає у популяризації образу українського воїна-захисника та закликана показати героїзм хлопців, які захищали Донецький аеропорт.

Про це розповіли одна з ініціаторів проекту, координаторка ГО «Вірні традиціям» із позивним «Док», боєць із позивним «Гарі» та легендарний снайпер з позивним «Воха». Саме він є головним персонажем коміксу «Кіборги. Початок», в якому розповідається про перший бій у ДАП та перший постріл, з якого розпочалася оборона аеропорту у травні 2014 року.