Середа, 14 березня 2018 15:25

У медичному закладі Львова вшановували творчість Шевченка

У середу, 14 березня, вихованиці Львівського державного університету внутрішніх справ відвідали Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр. На прохання адміністрації медичного закладу дівчата виступили з невеличким концертом, присвяченим 204-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря. Ведучою на заході була провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська.

Так, курсант факультету №2, «срібний» голос ЛьвДУВС Діана Шп’єх виконала пісню на вірш Тараса Шевченка «Не тополю високую». Студентка факультету №7 Наталія Прохорчук артистично продекламувала присутнім поетичний твір «Думи мої, думи мої…». У концертній програмі взяли участь також працівники медзакладу, які не менш талановито декламували вірші видатного генія. На завершення заходу головний лікар Ігор Ковальчук подякував запрошеним гостям та вручив квіти.