26 квітня відбудеться курсантсько-студентська конференція «Тенденції та пріоритети реформування приватного права України»

Напрями роботи наукового заходу:

• теоретико-правові аспекти розвитку інституту приватного права;
  • конституційно-правові засади регулювання приватно-правових відносин;
  • реформування приватного законодавства в Україні;
  • розвиток та удосконалення окремих галузей права (господарського, екологічного, трудового, земельного, аграрного, житлового, права соціального забезпечення тощо);
  • тенденції розвитку права інтелектуальної власності;
  • проблеми захисту цивільних прав та інтересів;
  • порівняльно-правові аспекти розвитку інститутів приватного права;
  • вплив норм публічного права на реалізацію приватно-правових відносин.

До участі в науковому заході запрошуються студенти, курсанти, аспіранти, ад’юнкти, слухачі. Після проведення конференції планується видання збірника тез доповідей її учасників.

Для участі у роботі конференції та формування програми заходу необхідно до 13.04.2018 подати:

• заявку на участь;
  • тези з рецензією наукового керівника;
  • сканкопію квитанції про оплату.

на електронні адреси:

Організаційний внесок за участь у конференції – 100 грн. (включає вартість друку та пересилку матеріалів конференції).

Детальніше в інформаційному листі заходу.