Середа, 04 квітня 2018 09:48

Юні благодійники на варті чистого довкілля

Традиційно напередодні Великодніх свят у Львівському державному університет внутрішніх справ відбулась акція «За чисте довкілля». Упродовж акції, що тривала з 19 березня по 4 квітня, працівники і вихованці університету наводили лад довкола себе, а також допомагали іншим.

Так, вихованці факультету № 1 ЛьвДУВС на чолі зі своїми наставниками – заступником декана Миколою Пацканом і керівником курсу Михайлом Нахвостачем – навідались до Дитячого будинку №1 м. Львова. Курсанти навели лад на прилеглій до закладу території, тим самим допомогли тамтешнім працівникам приготуватись до Великодніх свят.

Курсанти факультету №2, озброївшись лопатами, граблями та віниками, прибрали дворик підшефного Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «Оберіг». У тому ж дусі здобувачі вищої освіти факультету №3 навідалися до своїх малят у Будинок дитини № 2 та навели чистоту.

Добра традиція університету – допомагати в прибиранні території дитячих навчальних закладів – вже багато років підтримується курсантською молоддю. Адже коли всі дружно, з гарним настроєм та завзяттям приступають до роботи, результат завжди приємно вражає.