30 травня відбудеться науково-практичний семінар «Актуальні правові проблеми господарської діяльності в Україні»

Кафедра господарсько-правових дисциплін факультету № 6 Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує взяти участь у роботі науково-практичного семінару, присвяченого 10-річчю кафедри, «Актуальні правові проблеми господарської діяльності в Україні».

Мета проведення науково-практичного семінару – обговорити перспективи розвитку науки господарського права в нових соціально-економічних умовах, привернути увагу до проблем сталого розвитку економіки, а також захисту прав суб’єктів господарювання в контексті реформи процесуального законодавства України.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

• Теоретико-правові проблеми регулювання господарської діяльності в умовах євроінтеграції.
  • Основні напрями та форми участі держави і місцевого самоврядування у сфері господарювання.
  • Проблеми і перспективи формування стратегії сталого розвитку економіки.
  • Особливості правового регулювання в окремих галузях господарювання.
  • Захист прав суб`єктів господарювання та споживачів у контексті судової реформи в Україні.

Для участі в роботі науково-практичного семінару запрошуються науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також всі зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Видання збірника тез планується до початку роботи семінару. Для опублікування матеріалів необхідно до 5 травня 2018 року подати на кафедру за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9, або надіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• електронний варіант тез доповіді;
  • відскановану копію рецензії наукового керівника (для осіб, які не мають наукового ступеня).

Якщо упроловж трьох днів Ви не отримали на свою електронну пошту повідомлення «Матеріали отримані», повторіть відправлення чи зателефонуйте.

Контакти організаційного комітету:
Кафедра господарсько-правових дисциплін факультету № 6 Львівського державного університету внутрішніх справ (79006, м. Львів, вул. Замарстинівська, 9).
Контактний номер: +38-097-45-61-221 (Ільків Наталія Володимирівна, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 6 кандидат юридичних наук, доцент).

Переглянути інформаційний лист заходу.