Понеділок, 16 квітня 2018 12:03

Тренери КМЄС діляться досвідом у сфері забезпечення публічного порядку

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ стартував командний тренінг з питань забезпечення публічного порядку. Ініціатором заходу виступила Консультативна місія Європейського Союзу в Україні. Тренінг, що відбудеться в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», триватиме з 16 по 27 квітня.

Серед 26 учасників тренінгу є працівники секторів забезпечення публічного порядку підрозділів Національної поліції у Львівській, Харківській та Одеській областях, науково-педагогічні працівники Національної академії внутрішніх справ та старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ЛьвДУВС Назар Туз. Кращими європейськими практиками у галузі забезпечення публічного порядку ділитимуться з ними радники-тренери КМЄС Ула Вольтер, Андерс Ессман, Детлєв Куіглі, Йенс Моллєр, Ізабель Торен та Лена Борг.

«Як показує життєвий досвід, обізнаність у тих методах і прийомах роботи підрозділів поліції різних держав дозволяє більш якісно організувати охорону публічного порядку в Україні. Я думаю, що конструктивна бесіда, обмін думками, а також якісно організована дискусія дасть можливість кожному з присутніх виробити для себе правильні підходи у професійній діяльності. Ці знання й вміння будуть корисні й для закладів вищої освіти МВС України, на базі яких здійснюються базова підготовка усіх українських поліцейських. Дякую організаторам за проведення тренінгу та бажаю його учасникам плідної роботи», – звернувся до присутніх ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

Представник КМЄС Ульріх Болтен подякував керівництву ЛьвДУВС за можливість провести тренінг, а також побажав натхнення усім тренерам і учасникам заходу: «Забезпечення публічного порядку – один із п’яти пріоритетів нашої Місії, які у своїй сукупності формують цілісну картину всього, що ми хочемо змінити в Україні. Я впевнений, що вам сподобається цей тренінг, і крім нових професійних навичок ви отримаєте позитивні емоції від самого процесу навчання. Успіхів вам!»

Слід додати, що 16 квітня на базі ЛьвДУВС також розпочався дводенний тренінг від КМЄС із взаємодії поліції та громади для представників Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також представників ЛьвДУВС.