Шаблоны Joomla 3.5


15 червня відбудеться науково-практичний семінар «Кримінальне та кримінальне процесуальне законодавство у контексті судової реформи в Україні»

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Кримінальне та кримінальне процесуальне законодавство у контексті судової реформи в Україні», який відбудеться 15 червня 2018 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9.

До участі в науково-практичному семінарі запрошуються науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних органів, суду, адвокатури, громадських організацій, аспіранти. До початку роботи семінару планується видання збірника тез доповідей його учасників. Збірники тез будуть вручені тим учасниками, які візьмуть особисту участь у заході.

Робота семінару планується за такими напрямами:

  • проблеми реформування кримінального права;
  • система запобігання злочинності в сучасній Україні;
  • проблеми реформування кримінального процесуального права;
  • проблеми застосування криміналістичних знань у кримінальному провадженні;
  • використання можливостей судових експертиз у кримінальному провадженні.

Заявку на участь у науково-практичному заході та тези доповідей просимо надсилати до 29 травня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Деталі в інформаційному листі.

Read 179 times