Шаблоны Joomla 3.5


25 травня відбудеться постійно діючий науково-практичний семінар «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, попередження та припинення корупційних проявів»

Запрошуємо взяти участь у роботі постійно діючого науково-практичного семінару «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, попередження та припинення корупційних проявів», який відбудеться 25 травня.

Напрями роботи семінару:

  • адміністративно-правові проблеми функціонування антикорупційного законодавства України;
  • проблеми кримінально-правової кваліфікації корупційних злочинів;
  • проблеми застосування антикорупційного законодавства України у правоохоронній та правозастосовній діяльності;
  • впровадження принципів доброчесності у формуванні фахової, діяльнісної, соціальної та особистісної компетенції при підготовці працівників правоохоронних органів.

У роботі постійно діючого семінару братимуть участь науковці вищих навчальних закладів, наукових установ, працівники правоохоронних органів, суду, прокуратури, адвокатури, громадських організацій.

Семінар проходитиме за адресою: 79007, м. Львів, Городоцька, 26. Початок – о 15.00 год. (реєстрація з 14.30).

За результатами роботи семінару планується видання електронного збірника тез доповідей його учасників. Заявку на участь у науково-практичному заході та тези доповідей просимо надсилати на одну із зазначених нижче електронних адрес до 20 травня.

Переглянути інформаційний лист.

Read 149 times