П'ятниця, 18 травня 2018 17:40

Науковці ЛьвДУВС відзначили своє професійне свято

(1 Vote)

Вже традиційно у третю суботу травня вся наукова громада України відзначає День науки. У переддень цього свята у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулась урочиста академія. Аби привітати науковців ЛьвДУВС, до центру дозвілля завітали представники Міністерства внутрішніх справ України, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, органів державної влади і місцевого самоврядування.

Першим колектив університету привітав заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Василь Кобко, який вручив Грамоту доцентові кафедри тактико-спеціальної підготовки Мар’яну Курляку, а також оголосив Подяки Аліні Ратновій, Максиму Нечаю та Оксані Марко.

«Прийміть мої щирі вітання з прийдешнім Днем науки. Хочу також подякувати науково-педагогічним працівникам ЛьвДУВС за організацію та проведення на базі університету наукової конференції за результатами Конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів закладів вищої освіти МВС України. Хочу побажати всім миру, добра і Божої благодаті», – зазначив Василь Кобко.

Опісля розпочалось нагородження переможців щорічного конкурсу «Кращий науковець». Ректор ЛьвДУВС Роман Благута також вручив відзнаки здобувачам вищої освіти, які стали переможцями І туру відомчого конкурсу наукових робіт. У своєму вітальному слові очільник вишу розповів про здобутки працівників університету, а також торкнувся питання перспективи відомчої науки.

«Лунає конструктивна критика, що при певній масі потужних науковців в закладах вищої освіти МВС загалом і Національної поліції зокрема, лишаються невирішеними багато питань правового регулювання, підготовки підзаконних нормативно-правових актів, розробки науково обґрунтованих рекомендацій, що стосуються як теоретичних, так і практичних проблем. Є з чим працювати. І я впевнений, що при якісній організації, точній постановці завдання, виробленні правильних механізмів застосування наукового пошуку, ми будемо мати продукт, який буде задовольняти і наукову спільноту, і практиків».

На адресу науково-педагогічних працівників лунали вітання й від представників органів державної влади і місцевого самоврядування. Зокрема, Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації був нагороджений професор кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Вячеслав Навроцький, Грамотою Львівської обласної ради – завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету №6 Мирослав Ковалів. Студентку факультету №6 Наталію Василицю відзначили Подякою міського голови м.Львова. Крім цього, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальник слідчого управління Микола Самарчук вручив Подяки декану факультету №1 Олексію Авраменку та доцентові кафедри психології управління факультету №7 Наталії Василець.

Цьогоріч науковці ЛьвДУВС отримували вітання і від закордонних колег. Так, ректор Академії поліції МВС Азербайджанської Республіки висловив Подяки за налагодження міжнародної співпраці, участь в плідній науково-творчій діяльності проректорові Ользі Балинській та доцентові кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №6 Альоні Дутко.

Чи не найважливішим міжнародним партнером ЛьвДУВС сьогодні є КМЄС в Україні. Так, за активну співпрацю в організації освітнього процесу та підготовці висококваліфікованих фахівців для правоохоронних органів, підтримку у провадженні наукової діяльності ректор Роман Благута вручив Подяку координаторові регіонального офісу КМЄС Матцу Люнгвальду.

По завершенню урочистостей розпочалась робота Звітної наукової конференції за 2017 рік. Декани усіх факультетів звітували про наукові досягнення працівників, курсантів та студентів. Модератором конференції виступила проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська.

Більше світлин на сторінці ЛьвДУВС у Facebook