Понеділок, 21 травня 2018 11:20

Криміналістичне забезпечення огляду місця події: теорія і практика

На базі відділення ВСФП «Деревач» Національної академії внутрішніх справ 19 травня відбувся науково-практичний семінар «Криміналістичне забезпечення огляду місця події: теорія і практика». Серед учасників заходу – представники прокуратури, органів досудового розслідування Національної поліції, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, а також закладів вищої освіти. До участі у семінарі також долучилися працівники кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету №1 ЛьвДУВС Сергій Марко, Олена Герасимів та Олександра Захарова.

Робота семінару велася у декількох напрямках, а саме: нормативно-правова регламентація огляду місця події та діяльності слідчого під час його проведення; організація взаємодії учасників слідчо-оперативної групи на початковому етапі розслідування злочинів, використання спеціальних знань та залучення спеціалістів, впровадження автоматизованих інформаційно-пошукових програм для фіксації, обробки та аналізу інформації, взаємодія слідчих з представниками Експертної служби МВС України тощо.