Четвер, 24 травня 2018 10:43

Шевченко і сучасність – погляд молоді

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Багато років пройшло після смерті Кобзаря, однак його творчість забути неможливо. Так, 23 травня в Національній академії сухопутних військ відбувся ІІІ Міжвузівський науково-практичний семінар курсантів і студентів «Шевченко і сучасність».

Участь у заході взяли курсанти 1-го курсу факультету №1 Андріана та Роксолана Попович, Мар’ян Филянець (науковий керівник – в.о. доцента кафедри філософія та політології Людмила Андрушко), курсанти 1-го курсу факультету №3 Вікторія Двужилова, Яна Катрук, Єлизавета Вдовиченко (науковий керівник – доцент кафедри філософія та політології Галина Сіромська) та курсанти 2-го курсу факультету №1 Олег Тимишин і Наталія Богуш (науковий керівник – доцент кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Мар’яна Гдакович).

Теми доповідей вихованців ЛьвДУВС були різноманітними, торкались прози та поезії, графіки й живопису українського генія, його особистого життя, як зокрема: «Українська родина у поетичній творчості Тараса Шевченка», «Жіночі образи у живописній спадщині Т.Г. Шевченка», «Історична тематика в творчості Шевченка», «Культ Тараса Шевченка в Галичині до Першої світової війни», «Жінки у житті Тараса Шевченка», «Художні особливості серії графічних робі Т.Г Шевченка «Притча про блудного сина».

Світлини прес-служби АСВ