П'ятниця, 25 травня 2018 11:48

Проректор ЛьвДУВС взяв участь у круглому столі з питань розвитку технологій та інновацій

25 травня на базі «Стартап-школи» Національного університету «Львівська політехніка» відбувся круглий стіл за участю заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука. Тема заходу – «Створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій». До участі в обговоренні були запрошені проректори з наукової роботи закладів вищої освіти Львівщини. Львівський держаний університет внутрішніх справ представляв проректор вишу Василь Франчук.

У ході круглого столу учасники торкнулися питань інновацій та цифрових технологій як важливого чинника розвитку економіки України, охорони прав інтелектуальної власності на національному рівні, а також обговорили переваги державно-приватного партнерства. Михайло Тітарчук наголосив присутнім, наскільки важливо для економіки України підтримувати стартапи, щоби новаторські ідеї втілювалися в життя.

Сьогодні багато українців не впевнені в тому, що їхня інтелектуальна власність є захищеною. Тому необхідно розпочати активну боротьбу з порушниками, протидіяти «піратству» й використанню неліцензійного програмного забезпечення.