Середа, 30 травня 2018 15:03

Кафедра господарсько-правових дисциплін відзначила свій ювілей

З нагоди 10-річчя кафедри господарсько-правових дисциплін на факультеті №6 відбувся науково-практичний семінар «Актуальні правові проблеми господарської діяльності в Україні». До святкування ювілею на запрошення кафедри долучилися працівники з інших вишів, зокрема Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Львівського торговельно-економічного університету. Також був присутній представник з Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулася проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська: «Я вважаю, що створення 10 років тому цієї кафедри було і залишається особливо актуальним, адже добробут кожної держави залежить від добробуту малих, великих підприємств та й окремої людини зокрема. Знати нормативно-правові засади, правильно вести господарську діяльність, керувати цими процесами – це дуже важливе та необхідне вміння. Тому не випадково обрані напрями сьогоднішнього заходу стосуються, власне, правових проблем регулювання господарської діяльності. Я всім бажаю плідної співпраці. Дискусія обіцяє бути цікавою, все залежить від вас».

До привітання учасників семінару долучилися також і працівники кафедри господарсько-правових дисциплін: Наталія Парасюк, Марія Долинська, Григорій Смолин. З вуст кожного лунали приємні спогади з історії створення кафедри, а також цікава інформація про її діяльність та науково-педагогічних працівників.

Виступи наступних доповідачів стосувались теми наукового заходу та охоплювали важливі напрями: теоретико-правові проблеми регулювання господарської діяльності в умовах євроінтеграції; основні напрями та форми участі держави і місцевого самоврядування у сфері господарювання; проблеми і перспективи формування стратегії сталого розвитку економіки; особливості правового регулювання в окремих галузях господарювання; захист прав суб’єктів господарювання та споживачів у контексті судової реформи в Україні.