Понеділок, 04 червня 2018 09:38

Курсанти відзначились під час проходження стажування на Хмельниччині

За проявлення розумної ініціативи, старанності і відповідальності під час проходження стажування курсанти 4-го курсу факультету №2 Віталій Мережко, Микола Кирись, Катерина Універсал і Максим Маяковський були нагороджені особистою фотокарткою біля розгорнутого Прапора Львівського державного університету внутрішніх справ. Відзнаки вихованцям ЛьвДУВС вручив особисто ректор полковник поліції Роман Благута під час ранкового шикування у понеділок, 4 червня.

Нагадаємо, що курсанти проходили стажування у секторі кримінальної поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області у період з 5 лютого по 11 травня 2018 року. Зокрема, Микола Кирись та Максим Маховський разом із дільничними офіцерами поліції затримали серійних крадіїв на місці злочину.