Четвер, 07 червня 2018 11:43

Студентка факультету №6 Яніна Когут – «Міс ЛьвДУВС» 2018!

(1 Vote)

6 червня у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся конкурс «Міс ЛьвДУВС» 2018 року, за перемогу в якому змагались 12 красунь з усіх факультетів вишу. Захід провели вперше за останні 5 років. Відтак він зібрав у стінах закладу чималу кількість охочих побачити новоспечену Міс.

Членами журі, які оцінювали таланти дівчат, були: Ігор Сидорук – завідувач відділення організаційно-аналітичної роботи та контролю; Соломія Кульба – ІІ віце-міс ЛьвДУВС – 2012, професійна модель, учасниця телепроекту «Мастер Шеф-7»; Юлія Гонодва – районний менеджер міста Львова компанії «Ейвон Косметікс Юкрейн»; Коля Капішон – резидент «Lviv City Stand Up», ведучий, учасник гурту «KM»; Наталія Тарновська – «Міс ЛьвДУВС» 2013 року; Микола Островський – представник стоматологічної клініки «Аверс-Арт»; Соломія Схаб – власниця центру нарощення вій Соломії Схаб; Роман Сушко – начальник відділення соціально-гуманітарної роботи. Ведучими конкурсу були провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ЛьвДУВС Юлія Качанівська та провідний фахівець Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Олег Максютинський.

Переможців журі визначало за результатами 5 конкурсів. Традиційно дійство краси та вишуканості стартувало з представлення. Учасниці впевнено виходили на сцену підтверджуючи, що кожна з них гідна перемоги, а ведучі розповідали коротку інформацію про них. Так, деякі з дівчат мають талант до співів чи танців, інші пишуть вірші, від яких просто мурашки по шкірі, створюють унікальні відео та фото. Серед конкурсанток є й такі, які не уявляють свого життя без екстриму та спорту, активно займаються громадською діяльністю. Далі розпочався інтелектуальний конкурс – «Інтерв’ю». Так, кожна з учасниць повинна була відповісти на цікаві та дещо провокативні питання креативного продюсера «Міс ЛьвДУВС» Юрія Кіцула, пояснити значення певного слова, а також розповісти, як вона поводитиметься в тій чи іншій «делікатній» ситуації. Наступний етап – дефіле в офіційно-діловому стилі. Дівчата продемонстрували вміння одягатися і правильно поєднувати різні аксесуари. Чи не найбільш очікуваним для чоловічої половини глядацької аудиторії став пляжний конкурс. Конкурсантки «запалили» зал, дефілюючи в купальниках, і продемонстрували, що вже готові до літа. У конкурсі талантів учасниці мали змогу показати свої навики. Завершальний крок – дефіле у вечірніх сукнях. Конкурсантки чарували глядачів своєю жіночністю, чарівністю та красою.

У перервах між виступами красунь присутніх розважали запрошені гості. Так, танцювальним номером вражав хореографічний колектив під керівництвом художнього керівника Степана Беня. Зачарували публіку співом «Золотий чоловічий голос» ЛьвДУВС курсант 4-го курсу факультету №2 Ігор Савула та заслужений діяч естрадного мистецтва України Володимир Питель. Неймовірними жартами та харизмою заполонив серця глядачів резидент Lviv City Stand Up Коля Капішон.

За підсумками конкурсів володаркою звання «Міс ЛьвДУВС» 2018 року журі обрало студентку 2-го курсу факультету №6 Яніну Когут, яка захоплюється декламуванням поезії, подорожами, великим тенісом, є амбітною та з відмінним почуттям гумору. Ми також вітаємо курсанток факультету №1 Вікторію Вольську та Вікторію Полуситок, які стали І та ІІ віце-міс ЛьвДУВС. Дівчата також відзначилися оригінальним стилем та манерою подачі своїх вмінь та знань.

Ще 9 конкурсанток отримали перемогу в номінаціях:

• «Міс чарівність» – курсантка 2-го курсу факультету №2 Діана Шп’єх;
  • «Міс креативність» – курсантка 2-го курсу факультету №4 Анюта Довганич;
  • «Міс спорт» – курсантка 3-го курсу факультету №1 Юлія Бобровська;
  • «Міс загадковість» – студентка 1-го курсу факультету №7 Пауліна Клапач;
  • «Міс посмішка» – студентка 1-го курсу факультету №8 Любов Гой;
  • «Міс грація» та «Міс глядацьких симпатій» – студентка 3-го курсу факультету №8 Ірина Гладій;
  • «Міс талант» – курсантка 3-го курсу факультету №1 Вікторія Мамульчик;
  • «Міс стиль» – курсантка 2-го курсу факультету №3 Ауріка Русу;
  • «Міс фотогенічність» – студентка 1-го курсу факультету №6 Марія Кархут.

А ми вкотре хочемо подякувати нашим партнерам і спонсорам конкурсу «Міс-ЛьвДУВС» 2018 року: генеральний спонсор – стоматологічна клініка «Аверс-Арт»; компанія, яка дбає про вашу красу – «Ейвон Косметікс Юкрейн»; ресторан «Високий Замок», елегантність в кожній лінії; Квадрат Суші і Піца; смачний спонсор конкурсу – піцерія «Нью Йорк»; студія краси Оксани Ілечко та косметичний бренд «Mark Wirlen»; Lviv city stand up. Партнери заходу: центр нарощення вій Соломії Схаб» – для тих хто цінує якість; студія естетичної косметології «Космея»; студія нігтьового дизайну «I love nails studio»; фотографи Галина Лудчак і Уляна Кіраль; найекстремальніший спонсор конкурсу «Клуб активного відпочинку адреналін»; Квест-кімната «XROOM»; магазин одягу «Max Shop Clothes». Кожна з учасниць отримала цінні подарунки та сертифікати на послуги краси, активного та екстремального відпочинку, покупки у закладах харчування м. Львова, а також дизайнерські букети квітів.

Більше світлин на сторінці ЛьвДУВС у Facebook