Четвер, 07 червня 2018 13:34

З профорієнтацією – в коледжі Львова!

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває профорієнтаційна робота серед випускників коледжів, технікумів, училищ та ліцеїв. 7 червня т.в.о. начальника відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович спільно з працівниками вишу здійснили візит до Техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Так, заступник декана факультету №6 Сергій Нагачевський, головний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Віктор Ковальчук та викладач циклу загально-правових дисциплін Ольга Заяць розповіли студентам про спеціальності, за якими здійснюється підготовка у ЛьвДУВС, та переваги вишу на ринку освітніх послуг. Роман Янович наголосив на умовах вступу до вишу у 2018 році, перевагах, які мають власники дипломів молодшого спеціаліста, а також зазначив, що вступна кампанія в університеті розпочнеться 12 липня.