П'ятниця, 08 червня 2018 12:01

У ЛьвДУВС вітали працівників Національної поліції – магістрів права

У п’ятницю, 8 червня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася урочиста академія з нагоди випуску здобувачів вищої освіти факультету №4 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. 46 випускникам вишу присудили ступінь «магістра» за спеціальністю «Право» та присвоїли кваліфікацію юрист.

Наказ про випуск фахівців у 2018 році урочисто оголосив заступник декана факультету №4 підполковник поліції Олександр Данчул. Церемонію вручення дипломів випускникам здійснив т.в.о. ректора вишу Тарас Созанський. Як годиться, першими дипломи з відзнакою отримали відмінники навчання Андрій Сидорук, Руслан Твердий, Олена Дмитришин, Іван Мартин, Ольга Романів, Наталія Черняховська, Тетяна Волох, Вікторія Івана та Вікторія Петрик.

У вітальному слові Тарас Созанський побажав випускникам, щоб диплом магістра зіграв важливу позитивну роль в їхньому житті: «Нехай на цьому процес навчання не завершується. Пам’ятайте, що вчитися треба все життя, а тут ми лише вказували правильний напрямок. Бажаю, щоб ваша служба була вам в радість і дома вас завжди чекали ті, хто вас любить. Пам’ятайте, що ви потрібні вашим близьким, рідним і державі».

Від імені своїх колег виступила випускниця лейтенант поліції Вікторія Петрик, яка подякувала усім наставникам за підтримку на шляху до отримання дипломів: «Надзвичайно швидко промайнули два роки нашого навчання. Здається, ніби вчора ми вступили до нашого університету, і вже сьогодні з гордо піднятою головою можемо сказати: ми – магістри Львівського державного університету внутрішніх справ. Щиро вдячні університету за той багаж знань та навиків, який ми отримали упродовж цих років. Цінуймо цей час, за який ми стали не просто колегами, а й хорошими друзями!»

IMG 9

На факультеті №4 ЛьвДУВС також завершили навчання здобувачі освітнього ступеня бакалавр за спеціальностями «Правознавство» – 62 випускники та «Правоохоронна діяльність» – 30.