П'ятниця, 08 червня 2018 13:44

Тарас Созанський привітав випускників ЛьвДУВС із отриманням дипломів магістра

У п’ятницю, 8 червня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів здобувачам вищої освіти факультету №5 (заочного навчання цивільних осіб), які отримали освітній ступінь магістра за спеціальностями «Право» та «Менеджмент».

Святковий захід розпочав заступник начальника навчально-методичного відділу ЛьвДУВС Олег Рибак, який зачитав накази про завершення навчання. Т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський вручав фахівцям дипломи і першим вітав їх з цією радісною подією. Слід відзначити п’ятьох сьогоднішніх випускників, які завершили навчання на відмінно: Богдану Максимик, Оксану Сидорак, Марту Якубовську, Оксану Бориславську та Андрія Пташника.

Єдиний серед чоловіків випускник-відмінник Андрій Пташник від імені своїх колег подякував керівництву й науково-педагогічним працівникам за підтримку, розуміння та допомогу: «Хочу побажати Львівському державному університету внутрішніх справ тримати ту високу планку, яку він здобув. Доказом цього є випускники, які досягнули вагомих здобутків у своєму житті та професії, і впевнений славу цього закладу вищої освіти примножать й інші вихованці».